Contact

Meer informatie of vragen?

 

E-mail:

info@groentechniekholland.nl

 

Correspondentie adres GroenTechniek Holland BV:

Telefoonnummer:

+31(0)38 422 34 40

 

Jufferenwal 30

Faxnummer:

+31(0)38 422 34 44

 

8011 LE ZWOLLE

KVK nummer:

54969573

 

 

BTW nummer:

NL8515.10.498.B01

 

 

Adres:

GroenTechniek Holland BV/ Jufferenwal 30/8011 LE Zwolle

 

 

 

 

 

 

Projectteam GroenTechniek Holland 2013

Het GroenTechniek Holland-projectteam bestaat uit de volgende personen: 

 

Willem Bierema 

Managing Director

bierema@groentechniekholland.nl

Jan Gerard Cuperus

Manager Projecten & Interne zaken

cuperus@groentechniekholland.nl

Rachel Roodveldt 

Junior Projectmanager

roodveldt@groentechniekholland.nl

Reimara Germs

Project Assistent

germs@groentechniekholland.nl 

Jint van Dijk

Bestuur voorzitter directieraad

info@groentechniekholland.nl

Amalia Post

Sales

post@groentechniekholland.nl

Ingrid Looijmans

Pers & PR

looijmans@groentechniekholland.nl

Bas van Vuurde

Vormgeving

info@groentechniekholland.nl